fbpx
Könyveléssel foglalkozó vállalkozásunk bővülés miatt keres munkatársat az alábbi pozícióba:
BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ
Cégcsoportunk a régió egyik legdinamikusabban fejlődő tanácsadással és könyveléssel foglalkozó vállalkozása.
Vidám, jó hangulatú csapatunk tagjaként főbb feladataid az alábbiak lesznek:
  • ügyfeleink béreinek és egyéb juttatásainak számfejtése havi rendszerességgel;
  • bérlisták, bérfizetési jegyzékek, bérösszesítők, bérfeladások készítése;
  • dolgozók letiltásainak, egyéb levonásainak kezelése;
  • a béreket érintő járulékok, valamint befizetési kötelezettségek nyilvántartásainak vezetése;
  • bevallások készítése az adóhatóság felé;
  • SZJA bevallások elkészítése;
  • munkavállalók ki- és beléptetésének dokumentálása, bejelentése;
  • munkaügyet érintő statisztikák elkészítése, majd leadása;
  • könyvelés részére bérfeladás készítése;
  • éves zárásban való részvétellel a könyvelő kollega munkájának támogatása.
Amit a munkakör betöltéséhez szeretnénk kérni Tőled:
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat, bér- és Tb-ügyintézés területen;
  • kiemelt fontosságú a könyvelő irodában szerzett rendszer-szemlélet;
  • bér- és TB ügyintéző végzettség;
  • önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, határidők pontos betartása;
  • adózási, társadalombiztosítási és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete;
  • jártasság munkaidőkeretben foglalkoztatottak számfejtésében;
  • jártasság tanulószerződéssel foglalkoztatottak számfejtésében;
  • proaktív, innovatív személyiség jó kapcsolatteremtő képességgel,
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés, ez az egyik védjegyünk!
Előnyt jelent számodra, ha:
  • dolgoztál már könyvelő irodában
    ismered az RLB programot;
  • tudsz rendszerszemléletben gondolkodni, és feladataidat ennek megfelelően ütemezni;
  • hiszed Velünk együtt, hogy a jókedvvel minden nehezebb időszak könnyebb lesz egy összetartó csapat tagjaként!

Végül, amit Mi tudunk nyújtani Neked:

  • hosszú távú, stabil, heti 40 órás munkahely versenyképes fizetéssel az ország egyik legdinamikusabban fejlődő irodájában;
  • változatos munkakör, lehetőség a szakmai fejlődésre modern, jól felszerelt környezetben;
  • összetartó, szakmailag magasan képzett csapatunk fogja segíteni mindennapi munkádat!

Munkavégzés helye:

  • Szeged