fbpx
A Magnus Csoport munkatársat keres főkönyvelő pozícióba!
Cégcsoportunk a régió egyik legdinamikusabban fejlődő tanácsadással és könyveléssel foglalkozó vállalkozása.
Feladatok:
  • A vállalkozások számviteli- és adózási tevékenységének teljes körű felügyelete.
  • A napi könyvelési feladatok irányítása, ellenőrzése.
  • Havi bevallások ellenőrzése, beküldése.
  • Évközi és év végi zárások előkészítése, elkészítése és ellenőrzése.
  • Éves beszámolók készítése.
  • A pénzügyi-számviteli feladatokat végzők munkájának átfogó, magas szakmai színvonalon történő szakmai ellenőrzése.
Elvárások, igényelt képességek:
  • Számviteli szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés.
  • A regisztrált könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásában szereplés.
  • Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 5 éves szakmai (könyvelői) tapasztalat.
  • Alapvető szakmai- és adójogszabályok ismerete. (Számvitelről szóló törvény; Áfa; Tao.; Art.; helyi adók; Szja.; Itv.; Ptk.)
  • AbevJava Általános Nyomtatvány Kitöltő (ÁNyK) ismerete.
  • Az elektronikus adóbevallás benyújtáshoz szükséges regisztráció megléte.
  • MS Office (Excel, Word) magas alkalmazói szintű ismerete.
  • Alapvető számítógépes számítástechnikai ismeretek.
  • Precizitás, terhelhetőség.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság.
Előnyt jelent:
  • Tapasztalat nagyobb cégek, cégcsoportok pénzügyi-számviteli feladatainak ellátásában
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások.
  • Biztos állás egy fejlődő vállalati cégcsoportnál.
  • Fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek.

Munkavégzés helye:

  • Szeged